Obecné informace

Obecné informace

Školicí středisko společnosti Siemens se nachází v klidné vilové čtvrti v příměstské části Bradlec, vzdálené 5 kilometrů severně od Mladé Boleslavi a necelých 10 minut od rychlostní komunikace R10 (Praha–Liberec). Součástí areálu je parkoviště s dostatečnou kapacitou a parkováním zdarma.
Školicí středisko je také snadno dostupné městskou hromadnou dopravou z autobusového nebo vlakového nádraží Mladá Boleslav – Město (MHD linka č. 71, cílová zastávka K Láskovu resp. Okružní).

Standardní školicí den má osm hodin s přestávkou na oběd a krátkou pauzou v dopoledních a odpoledních hodinách. Během školení je pro vás připraveno občerstvení a nealkoholické nápoje.

Ubytovat se lze v některém z hotelů nebo penzionů, např. Penzion Vista,  Hotel GalateaHotel GruntPenzion OrangePenzion DuoHotel Zlatý kohoutHotel U HraduHotel Zimní StadionHotel La Romantica a další. 

Po školení lze navštívit kino Cinestar, řadu kulturních památek - Letecké muzeum Metoděje VlachaMuzeum MladoboleslavskaŠKODA Muzeum, sportovišť - celoroční Městský bazén Mladá Boleslav, sezonní Zimní stadion nebo restaurací.


Termíny

Termín kurzu na vyžádání